INFORMACJE O FIRMIE FORMA


Posiadamy Certyfikat Systemu Zarzšdzania ISO 9001:2008 wydany przez DET NORSKE VERITAS

Zakład nasz od 1989 roku jest znaczącym producentem odlewów w woj. pomorskim. Produkcję naszą sprzedajemy do kilkudziesięciu firm z terenu Polski. Głównymi odbiorcami naszych produktów są zakłady przemysłu okrętowego, maszynowego oraz przedsiębiorstwa innych branż przemysłu. Odbiorcami naszych produktów są również kontrahenci z Danii, Finlandii, Szwecji i Francji.

Współpracujemy z wieloma firmami specjalistycznymi, świadczącymi usługi na rzecz odlewnictwa m.in. z Instytutem Odlewnictwa w Krakowie.

Długoletnie okresy współpracy z naszymi klientami są wynikiem solidnej realizacji kontraktów-zamówień. Stawiane wymagania jakościowe utrzymujemy dzięki stosowaniu profesjonalnych urządzeń, atestowanych materiałów, zachowaniu rygorów technologicznych i doświadczeniu załogi. Zmodyfikowany system kontroli jakości pozwala na zminimalizowanie braków.

Wyposażenie zakładu odlewniczego to:
dwa piece odlewnicze o możliwości wytopu 300 i 350 kg brązu,
maszyny do odlewania odśrodkowego,
suszarnia elektryczna,
tokarki,
wiertarki,
szlifierki i wiele innych urządzeń specjalistycznych.


Odlewy wykonujemy w formach piaskowych, kokilowych i na maszynach odśrodkowych z modeli i kokili własnych lub dostarczonych przez kontrahentów. Na życzenie klientów wykonujemy modele odlewnicze przy współpracy z firmą modelarską.

Obecnie zatrudniamy kilkunastu pracowników z wieloletnim stażem w branży odlewniczej.
 
 Home | Oferta | O firmie | Kontakt | E-mail